In een interview liet Gerschtanowitz eerder weten dat Henny 'erg enthousiast' was dat zijn 'oude' format nieuw leven werd ingeblazen. Bij de start zeven weken geleden vertelde Gerschtanowitz zelfs een sms'je te hebben gekregen van Huisman om hem succes te wensen met de show. 'In de huid van' wordt volgens Stichting Kijkonderzoek wekelijks bekeken door gemiddeld driehonderdduizend mensen.
De finale vrijdagavond wordt voorafgegaan door de halve finale. De zes halve finalisten worden in dezelfde uitzending als de finale beoordeeld door een vakjury. Twee halve finalisten gaan later in de uitzending door naar de finale. Zes finalisten hadden al een plaatsje bemachtigd in de finale. Het gaat om Nyjolene Grey als Alicia Keys, Ingrid Striek als Cher, Sam Kramer als Bono, Joyce Geurtsen als Ilse DeLange, Natasja Poels als Anouk en Lisethe Delisse-Lukassen als Janis Joplin.
De acht finalekandidaten worden behalve door Henny Huisman uiteindelijk beoordeeld door Angela Groothuizen en Tjeerd Oosterhuis en door een publieksjury. De winnaar gaat naar huis met vijftigduizend euro. [Novum/Radio.NL] |